Novinky

Přihlásit pro zobrazení kompletního obsahu

Oznámení o odečtech 2016

20.12.2016
Vážení vlastníci, vezměte prosím na vědomí, že dne 09.01.2017 budou probíhat odečty měřičů ve Vašich bytech, a to v čase:

Výstraha

11.12.2016
Dne 10.12.2016 se do objektu pokusil proklouznout cizí člověk. Naštěstí byl vlastník natolik uvědomnělý, že jej po neprokázání bydlení odeslal zpátky za dveře a přivolal Policii. Buďte prosím obezřetní, pokud neznáte člověka u dveří, nepouštějte jej do objektu. Chráníte tím i svůj majetek! Kdo zde bydlí, má klíč. Kdo jde na návštěvu, ví kam zvonit. Teď před vánoci je zhon obzvláště znatelný a zloději jej rádi zneužívají. Nedávejme jim šanci.;-) Klidný advent přeje: VÝBOR

Stav oken

05.12.2016
Vážení vlastníci, dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti týkající se oken a balkonů ve vašich bytech.

Problematika s odpadem

01.12.2016
Vážení vlastnící a nájemci SVJ Padovská, V posledních několika týdnech dochází k přeplňování popelnic v naší ulici, zejména v části směrem k lesu. Hlavní příčiny jsou následující ? někteří bydlící vyhazují do popelnic věci patřící do velkoobjemového kontejneru ? v běžných kontejnerech se stále vyskytuje velké množství plastů a papíru, které popelnice na směsný odpad zbytečně přeplňují ? odpad odhazují také obyvatelé Finepu. Výbor samozřejmě zvažuje doobjednání další popelnice, což ale zvýší náklady na svoz odpadu o cca. 35000 Kč/rok. Zároveň Výbor připravuje návrh na nadcházející Shromáždění, které má zamezit odkládání odpadu obyvatelů Finepu do našich kontejnerů. Třiďte prosím odpad. Svoz tříděného odpadu je zdarma. Děkujeme. Výbor SVJ Padovská

Pokuta z prodlení - DŮLEŽITÉ

30.11.2016
Vážený vlastníku, vzhledem k tomu, že někteří vlastníci zneužívají systém, kdy je po dlužnících vymáhána pouze částka ve výší dluhu, a to bez postihu, úroku či penále, to vše na úkor řádně a včas platících členů, byl výbor spolu s kontrolní komisí nucen přistoupit ke změně:
3 - 4 - 5 - 6 - 7
12.11.2018
Chodník není silnice!
Vážení vlastníci, jak jste mohli zaznamenat, poslední měsíce se značně znepříjemnila situace na chodníku za domem, který se mnohem častěji stal silnicí, na které se běžně pohybují auta.
24.09.2018
Zahájení topné sezony 2018
Vážení odběratelé, vzhledem k poklesu průměrných denních venkovních teplot a s ohledem na předpověď počasí na následující dny zahájila Pražská teplárenská dodávky tepla pro vytápění tak, aby bylo vytápění jednotlivých objektů zásobovaných naší společností zajištěno nejpozději v úterý 25.9.2018. Bližší informace na: http://bit.ly/ZahajeniTopneSezony2018 Hezký den, Pražská teplárenská a.s.